Oddajmy Mu chwałę!

Zapraszamy, zachęcamy - czekamy na Ciebie!

ENC Gathering 2022 - Wrocław

Przed nami doroczna konferencja ENC. Po raz kolejny we Wrocławiu w hotelu Ibis-Novotel. W tym roku nasza wspólnota będzie dość skromnie reprezentowana - tylko Ewa z Norbertem.

To jest link filmiku zapowiadającego to wydarzenie: https://www.youtube.com/watch?v=6eJrRmpluqA&t=188s

Tym niemniej otrzymaliśmy od administratora ENC Martynasa z Litwy, bardzo dobrą wiadomość. Otóż podobnie jak w zeszłym roku, każde spotkanie tej konferencji będzie transmitowane w Internecie na kanale YouTube sieci ENC.

Poniżej list, który otrzymałem od niego z linkami do każdego z nich.

Drodzy Bracia i Siostry!!!

Jeśli nie możecie przyjechać do Wrocławia na konferencję ENC, to nadal możecie ją smakować oglądając nas na kanale ENC YouTube.

Prosimy o korzystanie z tych linków, aby uczestniczyć na żywo lub oglądać program później. Wszystkie sesje są w języku angielskim z polskim tłumaczeniem.

Możesz podzielić się linkami ze swoimi przyjaciółmi i innymi zainteresowanymi chrześcijanami!

Wszystkie filmy są dostępne w playliście "ENC Gathering 2022"

 www.youtube.com/playlist?list=PLZ04r1kT4wASAoTVJgoHPY5dUQU3dZ9eM

Harmonogram programu i linki do YouTube:

"ENC Gathering 2022" | Sesja 1 | 10 listopada, 20:00 h CET Przywitanie & Uwielbienie https://youtu.be/4R7B3Gf-Cq8

"ENC Gathering 2022" | Sesja 2 | Nov 11, 09:45 h CET. Marcin Zieliński, Moc modlitwy, część 1 https://youtu.be/qWQKnDXya4s

"ENC Gathering 2022" | Sesja 3 | 11 listopada, 12:00 h CET. Marcin Zieliński, Moc modlitwy, część 2 https://youtu.be/8UvDkkX9h6Q

"ENC Gathering 2022" | Sesja 4 | 11 listopada, 19:30 h CET. Uwielbienie, modlitwa i uzdrowienie https://youtu.be/o9LEnuyqfw0

"ENC Gathering 2022" | Sesja 5 | Nov 12, 09:45 h CET. Karol Sobczyk, Kościół w trudnych czasach https://youtu.be/e79B94rdsTo

"ENC Gathering 2022" | Sesja 6 | 12 listopada, 12:00 h CET. Bruce Clewett, Jedność w różnorodności https://youtu.be/GPl5Nv7Nxj4

"ENC Gathering 2022" | Sesja 7 | 12 listopada, 18:30 h CET. Obchody Dnia Pańskiego https://youtu.be/8HYjrTQnH7U

"ENC Gathering 2022" | Sesja 8 | 13 listopada, 09:45 CET. Powołanie nowych wspólnot https://youtu.be/djI32EfbcNs

"ENC Gathering 2022" | Sesja 9 | 13 listopada, godz. 11:45 CET. Johannes Fichtenbauer, Przyszłość ENC https://youtu.be/E0tFusk4ZEU

 

Błogosławieństwa!

Martynas

Administrator ENC

Listopadowy Wieczór Uwielbienia

Przed nami Wieczór Uwielbienia - kolejna okazja by oddać chwałę Bogu i doświadczyć Jego miłości i mocy.

Gorąco wszystkich zapraszamy!

Świętowanie Wspólnoty

Zapraszamy na

Aktualności - 20221020

Ruszyliśmy! Za nami pierwsze spotkania małych grup domowych, oraz wrześniowe świętowanie wspólnoty (24 września), na którym gościliśmy Michała Nikodema, lidera wspólnoty Chefsiba z Warszawy. 

Słowo, którym dzielił się Michał można podsumować w dwóch kluczowych zdaniach: "Ja i Duch Święty we mnie nigdy nie jesteśmy bezradni" oraz "Ja i Duch Święty we mnie, zawsze mamy rozwiązanie". Prędko okazało się, że nie są to tylko slogany na użytek nauczania, ale te słowa przyjęte i wypowiadane z wiarą w trudach życia mają móc zmiany rzeczywistości w której żyjemy. Otóż już w następnym tygodniu po świętowaniu, Ola i Irena doświadczyły mocy tych słów w swoim życiu - słowa, które radykalnie wpłynęły na ich życie. Jeśli chcecie dowiedzieć się o szczegółach, to już dziś zapraszam Was na kolejne świętowanie wspólnoty w sobotę 29 października.

Na spotkaniu modlitewnym w czwartek 29 września rozpoczęliśmy cykl nauczań - Seminarium - dar proroctwa. Kolejne nauczania w tym cyklu będą miały miejsce zawsze na naszych czwartkowych spotkaniach. Najbliższe już dzisiaj.

Przed nami jak już pisałem wyżej Świętowanie Wspólnoty - sobota 29 października, a następnie 3 listopada Wieczór Uwielbienia (ten termin wymaga jeszcze potwierdzenia przez księdza Wojtka.

Niech każda chwila naszego życia oddaje chwałę Panu!

Pozdrawiam, błogosławię i do zobaczenia! 

Jeszcze we wrześniu

Dawno już nie świętowaliśmy we Wspólnocie. I oto przed nami okazja - 24 września, od godziny 16:00. Okazja niepowtarzalna, bo jedyna we wrześniu. Świętowanie Wspólnoty! Dlatego Kochani stańmy razem z troską do walki o ten wyjątkowy czas, aby nikogo z nas nie zabrakło! Zaproś przyjaciół, byśmy mogli wspólnie doświadczać jak jest dobrze przebywać razem z Braćmi i Siostrami.

Kilka dopowiedzeń: startujemy uwielbieniem o 16:00 oraz krzepiącym słowem Michała Nikodema. To oczywiście nie oznacza, że dopiero wtedy zaczynamy się schodzić!!! Już od 15:00 będzie czas na rozgrzewkę - relacje, kawę, herbatę.

Każdy, kto chciałby włączyć się w przygotowania lub nas w tym wesprzeć, proszę o kontakt z Weroniką - nr tel. 781 323 258.

Do zobaczenia!

Kurs Biblijny

24 września 2022 dzięki łasce Bożej rozpoczyna się kolejna, VI już edycja Kursu Biblijnego. Pierwsza sesja jest otwarta dla wszystkich chętnych.

Część naszej wspólnoty uczestniczyła już w Kursie, przekonując się że odbudowuje i wzmacnia on nasze życie wiary. Tym bardziej więc polecamy i zapraszamy w imieniu organizatorów na ten Kurs każdego, kto pragnie wzrostu w wierze.

Filmiki promocyjne przygotowane przez organizatorów Kursu dostępne są pod adresami:

Michał Nikodem: https://www.youtube.com/watch?v=au8mL_dqwqA
Jacek Weigl: https://www.youtube.com/watch?v=d9ZUUPDwqJA

Tematem pierwszego zjazdu będzie: Charakter Boga. Więcej informacji na plakacie poniżej

Zapisy na stronie: https://www.inicjatywamissio.pl/index.php/aktualnosci/136-kurs-biblijny-2020

Pierwszy po wakacjach

Uff. Czas wakacji kończy się. Za nami gorące dni, nie tylko z uwagi na temperatury. W niedzielę mogliśmy uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu - 6 godzin uwielbienia w hali Atlas Arena w Łodzi. To z tego wydarzenia jest tło plakatu ogłaszającego pierwszy po wakacjach Wieczór Uwielbienia. ZAPRASZAMY!!!