Wspólnota w czasach przełomu 2023/2024

Spotkanie opłatkowe

W grudniowy gorący przedświąteczny czas czeka nas wyjątkowe spotkanie - spotkanie opłatkowe! To już prawie tuż tuż!

Miejsce spotkania: Par. Nawrócenia św. Pawła, sala nr 2.

Wieczór Uwielbienia 12/2023

W pierwszym adwentowym tygodniu spotkajmy się razem, by uwielbiać i doświadczyć mocy Wszechmogącego oraz nakarmić się Chlebem przy Jego stole.

Spotkanie z Grzegorzem Miecznikowskim

W kolejnym tygodniu po Wieczorze Uwielbienia zapraszamy WSZYSTKICH na spotkanie z gorącym ewangelizatorem (i mnie tylko) Grzegorzem Miecznikowskim.

To już 12 października o 19:00 w kaplicy parafii Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach. 

Zapraszajmy, zachęcajmy siebie, przyjaciół, znajomych i nieznajomych! W ramach spotkania: gorące uwielbienie naszego Pana Jezusa Chrystusa, mocne świadectwo i wiele inspiracji.

Do zobaczenia!

Wieczór Uwielbienia 10/23

Z radością dzielimy się informacją, że termin kolejnego Wieczoru Uwielbienia został potwierdzony. To czwartek, 5 października, o 19:00.

Czas uwielbienia, czas głoszenia, czas doświadczenia że Bóg jest dobry, wierny i miłosierny!

 

Misje ewangelizacyjne

Już w sobotę 23 września rozpoczynają się misje ewangelizacyjne w parafii Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach, a więc parafii, w której się spotykamy. Prowadzić je będzie ksiądz Przemysław Sawa, wraz z zespołem świeckich ewangelizatorów.

Misje potrwają cały tydzień, więc nie będzie w tym czasie żadnych spotkań wspólnoty. 

Zachęcamy wszystkich do przeżycia tych misji.

Gazetka wspólnotowa 1(15)/2023

Dziś ukazał się kolejny 15 już numer naszej gazetki wspólnotowej - spontanicznika. Określenie "spontanicznik" wzięło się stąd, że czas jaki upływa między ukazaniem się kolejnych numerów, jest, jak na wspólnotę Odnowy, absolutnie spontaniczny. Poprzedni numer ukazał się półtora roku temu.

To oczywiście nie oznacza, że chcemy, aby tak było do końca świata. Raczej dobrym zwyczajem byłoby, gdyby częstotliwość jego wydawania ustaliła się na przyzwoitym poziomie, np. co dwa miesiące. Ale do tego potrzeba zwiększenia aktywności każdego z nas, do czego mocno zachęcam.

Oblubienica przy Oblubieńcu

Kochani, to już dziś! Oficjalne spotkanie z Ukochanym w kościele parafialnym. Do zobaczenia!