Wspólnota na finiszu roku 2018

W niezłym tempie zbliża się koniec roku kalendarzowego. Dla tych co pracują zawodowo - perspektywa ładnych kilku wolnych dni. Większość tego na czym zaczynamy koncentrować się w tym czasie to uroczystość Bożego Narodzenia. Mamy łaskę przeżywania kolejnych narodzin Jezusa na ziemi!

W tym czasie tempo naszego życia wspólnotowego niewiele zwalnia. W poniedziałek kończymy jesienną edycję kursu Alpha.

Przed nami kilka ważnych spotkań, na które chcę bardzo gorąco zaprosić.

  1. Już w czwartek 13 grudnia o godzinie 19.00 w kaplicy naszej parafii - Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego przeżycia tego czasu. Ale UWAGA: ubierzmy się ciepło!
  2. Tuż przed świętami, 20 grudnia o godzinie 19.00 - czas uwielbienia w naszej sali spotkań w Domu Katechetycznym. Równolegle w bibliotece będzie dla dzieci kolejne spotkanie z Tomkiem, bohaterem książki Ursuli Marc "Znowu u zbójców." Na koniec wieczoru - czas łamania się opłatkiem.
  3. Już w nowym roku, w sobotę 5 stycznia, o godzinie 17.00, również w naszej sali spotkań, niezwykły czas świętowania dla całej wspólnoty - Świętowanie Dnia Pańskiego!

Przed Sylwestrem, grono odpowiedzialnych we wspólnocie udaje się na weekend do Czernej k. Krakowa. Chcemy tam przeżyć czas na modlitwie i rozeznawaniu woli Bożej dla naszej wspólnoty, oraz zaplanować czas formacji w małych grupach.