Spotkanie 23 kwietnia 2020

Witajcie!

Zaistniała możliwość przeżycia kolejnego spotkania modlitewnego Wspólnoty już nie wirtualnie, ale w realu, czyli w naszym kościele parafialnym! Stało się to możliwe po decyzjach rządu i naszego biskupa, dopuszczających udział w nabożeństwach określonej dla danego kościoła liczby osób. 

Z uwagi na spore rozmiary naszego budynku kościelnego, uczestniczyć w spotkaniu może nieco ponad 100 osób, a więc jako Wspólnota mieścimy się w tej liczbie, stąd ta możliwość spotkania się. Ksiądz proboszcz też wyraził zgodę, a więc do dzieła.

Oczywiście obowiązują nas wszystkie zasady: maseczka na twarzy, odległości między sobą (około 4 metrów). Może warto założyć rękawiczki ochronne. Na stolikach z tyłu kościoła dostępne będą środki do odkażania rąk.

Po zakończeniu wieczornej Eucharystii będziemy się instalować, co może spowodować lekki poślizg w rozpoczęciu spotkania. Oficjalnie planujemy rozpoczęcie o godzinie 19.15.

Będzie ustawiony jeden mikrofon z przodu, do którego będzie mógł podejść każdy z uczestników i wypowiedzieć swoją modlitwę!

Do zobaczenia!